148. Skupina smrků na Hlubokém ( Horní Bečva)
Autor: Augustin Mervart
(1889 Krásno nad Bečvou - 1968 Přerov)
Narodil se 30. 12. 1889 v Krásné nad Bečvou na Moravě. Zemřel v roce 1968.
Signováno vpravo dole, zaskleno, k obrazu je znalecký posudek
Technika: Olej na kartonu
Výška: 31 cm, šířka: 49 cm, rámování: 45 x 63 cm
Konec aukce: 07.06.2021 20:27
Dosažená cena: 25 700 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Seznam příhozů (52)