134. Hotel Bernkopf (Horní Bečva)
Autor: Augustin Mervart
(1889 Krásno nad Bečvou - 1968 Přerov)
Signováno vpravo dole, datováno 1956. Vzadu autorský štítek.
Narodil se 30. 12. 1889 v Krásné nad Bečvou na Moravě. Zemřel v roce 1968.
Signováno vpravo dole
Signováno vpravo dole
Technika: Olej na kartonu
Výška: 35 cm, šířka: 50 cm, rámování: 46 x 63 cm
Konec aukce: 09.11.2021 20:32
Dosažená cena: 40 500 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Seznam příhozů (51)