Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 35 cm, šířka: 41 cm, rámování: 46 x 51,3 cm
Konec aukce: 21.08.2023 20:03
Dosažená cena: 25 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (47)