110. Břízy

Autor: Augustin Mervart
(1889 Krásno nad Bečvou - 1968 Přerov)

Signováno vpravo dole, datováno 18, originál, mírně podřené u podpisu.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 27 cm, šířka: 38 cm, rámování: 51,5 x 61 cm

Konec aukce: 09.12.2025 19:55

Dosažená cena: 18 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 200 Kč

Seznam příhozů (51)

18 500 Kč9.12.2025 19:50:45
18 000 Kč9.12.2025 19:47:38
17 500 Kč9.12.2025 19:46:48
17 000 Kč9.12.2025 19:44:55
16 500 Kč9.12.2025 19:44:03
16 000 Kč9.12.2025 19:43:41
15 500 Kč9.12.2025 19:43:02
15 000 Kč9.12.2025 19:42:06
14 500 Kč9.12.2025 19:41:39
14 000 Kč9.12.2025 19:41:35 (limit 9.12.2025 19:41:22)
14 000 Kč9.12.2025 19:41:35
13 500 Kč9.12.2025 19:41:19
13 000 Kč9.12.2025 19:41:08
12 500 Kč9.12.2025 19:40:58
12 000 Kč9.12.2025 19:39:28