Signováno vpravo dole, datováno 18, originál, mírně podřené u podpisu.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 27 cm, šířka: 38 cm, rámování: 51,5 x 61 cm
Konec aukce: 09.12.2025 19:55
Dosažená cena: 18 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 200 Kč