110. Břízy

Autor: Augustin Mervart
(1889 Krásno nad Bečvou - 1968 Přerov)

Signováno vpravo dole, datováno 18, originál, mírně podřené u podpisu.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 27 cm, šířka: 38 cm, rámování: 51,5 x 61 cm

Konec aukce: 09.12.2025 19:55

Dosažená cena: 18 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 200 Kč

Seznam příhozů (51)

6 600 Kč9.12.2025 19:04:27 (limit 8.12.2025 17:52:54)
6 300 Kč9.12.2025 19:04:27
6 000 Kč9.12.2025 19:01:42 (limit 8.12.2025 17:52:54)
5 700 Kč9.12.2025 19:01:42
5 400 Kč9.12.2025 18:58:42 (limit 8.12.2025 17:52:54)
5 100 Kč9.12.2025 18:58:42
4 900 Kč9.12.2025 18:58:04 (limit 8.12.2025 17:52:54)
4 700 Kč9.12.2025 18:58:04
4 500 Kč9.12.2025 18:46:43 (limit 8.12.2025 17:52:54)
4 300 Kč9.12.2025 18:46:43
4 100 Kč9.12.2025 17:00:17 (limit 8.12.2025 17:52:54)
3 900 Kč9.12.2025 17:00:17
3 700 Kč8.12.2025 17:52:47
3 500 Kč2.12.2025 13:14:12
3 300 Kč2.12.2025 13:14:06 (limit 29.11.2025 10:20:03)