Signováno vpravo dole, datováno 18, originál, mírně podřené u podpisu.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 27 cm, šířka: 38 cm, rámování: 51,5 x 61 cm
Konec aukce: 09.12.2025 19:55
Dosažená cena: 18 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Seznam příhozů (51)
| 6 600 Kč | 9.12.2025 19:04:27 (limit 8.12.2025 17:52:54) |
| 6 300 Kč | 9.12.2025 19:04:27 |
| 6 000 Kč | 9.12.2025 19:01:42 (limit 8.12.2025 17:52:54) |
| 5 700 Kč | 9.12.2025 19:01:42 |
| 5 400 Kč | 9.12.2025 18:58:42 (limit 8.12.2025 17:52:54) |
| 5 100 Kč | 9.12.2025 18:58:42 |
| 4 900 Kč | 9.12.2025 18:58:04 (limit 8.12.2025 17:52:54) |
| 4 700 Kč | 9.12.2025 18:58:04 |
| 4 500 Kč | 9.12.2025 18:46:43 (limit 8.12.2025 17:52:54) |
| 4 300 Kč | 9.12.2025 18:46:43 |
| 4 100 Kč | 9.12.2025 17:00:17 (limit 8.12.2025 17:52:54) |
| 3 900 Kč | 9.12.2025 17:00:17 |
| 3 700 Kč | 8.12.2025 17:52:47 |
| 3 500 Kč | 2.12.2025 13:14:12 |
| 3 300 Kč | 2.12.2025 13:14:06 (limit 29.11.2025 10:20:03) |