110. Břízy

Autor: Augustin Mervart
(1889 Krásno nad Bečvou - 1968 Přerov)

Signováno vpravo dole, datováno 18, originál, mírně podřené u podpisu.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 27 cm, šířka: 38 cm, rámování: 51,5 x 61 cm

Konec aukce: 09.12.2025 19:55

Dosažená cena: 18 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 200 Kč

Seznam příhozů (51)

11 500 Kč9.12.2025 19:38:00
11 000 Kč9.12.2025 19:24:05
10 500 Kč9.12.2025 19:22:38
10 000 Kč9.12.2025 19:22:34 (limit 8.12.2025 17:52:54)
9 900 Kč9.12.2025 19:22:34
9 600 Kč9.12.2025 19:22:31 (limit 8.12.2025 17:52:54)
9 300 Kč9.12.2025 19:22:31
9 000 Kč9.12.2025 19:06:09 (limit 8.12.2025 17:52:54)
8 700 Kč9.12.2025 19:06:09
8 400 Kč9.12.2025 19:06:05 (limit 8.12.2025 17:52:54)
8 100 Kč9.12.2025 19:06:05
7 800 Kč9.12.2025 19:06:00 (limit 8.12.2025 17:52:54)
7 500 Kč9.12.2025 19:06:00
7 200 Kč9.12.2025 19:04:31 (limit 8.12.2025 17:52:54)
6 900 Kč9.12.2025 19:04:30