Signováno vpravo dole, datováno 18, originál, mírně podřené u podpisu.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 27 cm, šířka: 38 cm, rámování: 51,5 x 61 cm
Konec aukce: 09.12.2025 19:55
Dosažená cena: 18 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Seznam příhozů (51)
| 11 500 Kč | 9.12.2025 19:38:00 |
| 11 000 Kč | 9.12.2025 19:24:05 |
| 10 500 Kč | 9.12.2025 19:22:38 |
| 10 000 Kč | 9.12.2025 19:22:34 (limit 8.12.2025 17:52:54) |
| 9 900 Kč | 9.12.2025 19:22:34 |
| 9 600 Kč | 9.12.2025 19:22:31 (limit 8.12.2025 17:52:54) |
| 9 300 Kč | 9.12.2025 19:22:31 |
| 9 000 Kč | 9.12.2025 19:06:09 (limit 8.12.2025 17:52:54) |
| 8 700 Kč | 9.12.2025 19:06:09 |
| 8 400 Kč | 9.12.2025 19:06:05 (limit 8.12.2025 17:52:54) |
| 8 100 Kč | 9.12.2025 19:06:05 |
| 7 800 Kč | 9.12.2025 19:06:00 (limit 8.12.2025 17:52:54) |
| 7 500 Kč | 9.12.2025 19:06:00 |
| 7 200 Kč | 9.12.2025 19:04:31 (limit 8.12.2025 17:52:54) |
| 6 900 Kč | 9.12.2025 19:04:30 |