102. Radhošťské hory
Autor: Augustin Mervart
(1889 Krásno nad Bečvou - 1968 Přerov)
Signováno vpravo dole, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 32 cm, šířka: 50 cm, rámování: 52,5 x 70,8 cm
Konec aukce: 10.07.2023 19:49
Dosažená cena: 35 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (62)