102. Radhošťské hory

Autor: Augustin Mervart
(1889 Krásno nad Bečvou - 1968 Přerov)

Signováno vpravo dole, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 32 cm, šířka: 50 cm, rámování: 52,5 x 70,8 cm

Konec aukce: 10.07.2023 19:49

Dosažená cena: 35 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (62)

14 700 Kč25.6.2023 16:01:49 (limit 25.6.2023 12:24:56)
14 200 Kč25.6.2023 16:01:49
13 700 Kč25.6.2023 16:01:45 (limit 25.6.2023 12:24:56)
13 200 Kč25.6.2023 16:01:45
12 700 Kč25.6.2023 12:24:36
12 200 Kč24.6.2023 20:39:15
12 000 Kč24.6.2023 20:39:15 (limit 22.6.2023 18:36:39)
11 700 Kč24.6.2023 20:31:51 (limit 22.6.2023 18:36:39)
11 200 Kč24.6.2023 20:31:51
10 700 Kč24.6.2023 20:31:42 (limit 22.6.2023 18:36:39)
10 200 Kč24.6.2023 20:31:42
9 900 Kč21.6.2023 23:09:58 (limit 20.6.2023 12:42:46)
9 600 Kč21.6.2023 23:09:58
9 300 Kč21.6.2023 23:09:56 (limit 20.6.2023 12:42:46)
9 000 Kč21.6.2023 23:09:56