100. Ves u řeky - velký formát
Autor: Augustin Mervart
(1889 Krásno nad Bečvou - 1968 Přerov)
Signováno vpravo dole, malba místy krakelovaná
Technika: Olej na plátně
Výška: 120 cm, šířka: 130 cm, rámování: 130 x 140 cm
Stav: Mírně poškozeno
Konec aukce: 06.04.2022 19:39
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 155 000 Kč