10. Letní krajina

Autor: Augustin Mervart
(1889 Krásno nad Bečvou - 1968 Přerov)

Technika: Olej na kartonu
Výška: 23 cm, šířka: 31,5 cm, rámování: 39,5 x 49,5 cm

Konec aukce: 09.05.2022 18:13

Dosažená cena: 12 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (21)

12 500 Kč9.5.2022 18:08:38
12 000 Kč9.5.2022 17:13:42
11 500 Kč9.5.2022 17:13:39 (limit 9.5.2022 16:20:24)
11 200 Kč9.5.2022 17:13:39
10 700 Kč9.5.2022 17:13:37 (limit 9.5.2022 16:20:24)
10 200 Kč9.5.2022 17:13:37
9 900 Kč9.5.2022 17:12:36 (limit 9.5.2022 16:20:24)
9 600 Kč9.5.2022 17:12:36
9 300 Kč9.5.2022 17:12:33 (limit 9.5.2022 16:20:24)
9 000 Kč9.5.2022 17:12:33
8 700 Kč9.5.2022 17:12:28 (limit 9.5.2022 16:20:24)
8 400 Kč9.5.2022 17:12:28
8 100 Kč9.5.2022 16:20:24 (limit 9.5.2022 16:20:24)
7 800 Kč9.5.2022 13:23:00
7 500 Kč9.5.2022 08:36:23