1. Švestková alej

Autor: Augustin Mervart
(1889 Krásno nad Bečvou - 1968 Přerov)

Signováno vpravo dole, datováno 1956. Vzadu autorský štítek.
Narodil se 30. 12. 1889 v Krásné nad Bečvou na Moravě. Zemřel v roce 1968.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 32 cm, šířka: 50 cm, rámování: 50,5 x 68,8 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 05.04.2020 18:00

Dosažená cena: 22 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (32)

14 500 Kč30.3.2020 15:27:23
14 000 Kč30.3.2020 15:27:18 (limit 20.3.2020 22:13:13)
13 500 Kč30.3.2020 15:27:18
13 000 Kč20.3.2020 22:13:06
12 500 Kč17.3.2020 12:05:25
12 000 Kč13.3.2020 22:03:12
11 500 Kč8.3.2020 08:27:28
11 000 Kč8.3.2020 08:27:25 (limit 7.3.2020 22:03:22)
10 700 Kč8.3.2020 08:27:25
10 200 Kč8.3.2020 08:27:22 (limit 7.3.2020 22:03:22)
9 900 Kč8.3.2020 08:27:22
9 600 Kč7.3.2020 22:03:22 (limit 7.3.2020 22:03:22)
9 300 Kč7.3.2020 11:43:25
9 000 Kč7.3.2020 10:25:13
8 700 Kč7.3.2020 07:40:27