1. Beskydská krajina

Autor: Augustin Mervart
(1889 Krásno nad Bečvou - 1968 Přerov)

Technika: Olej na plátně
Výška: 50 cm, šířka: 70,3 cm, rámování: 63,8 x 83,6 cm

Konec aukce: 06.12.2021 18:01

Dosažená cena: 37 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Seznam příhozů (64)

17 600 Kč10.11.2021 17:55:42
17 100 Kč10.11.2021 17:55:37 (limit 9.11.2021 18:51:52)
16 600 Kč10.11.2021 17:55:37
16 100 Kč10.11.2021 17:55:33 (limit 9.11.2021 18:51:52)
15 600 Kč10.11.2021 17:55:33
15 100 Kč10.11.2021 17:55:31 (limit 9.11.2021 18:51:52)
14 600 Kč10.11.2021 17:55:31
14 100 Kč10.11.2021 17:55:28 (limit 9.11.2021 18:51:52)
13 600 Kč10.11.2021 17:55:28
13 100 Kč10.11.2021 17:55:26 (limit 9.11.2021 18:51:52)
12 600 Kč10.11.2021 17:55:26
12 100 Kč10.11.2021 17:55:24 (limit 9.11.2021 18:51:52)
11 600 Kč10.11.2021 17:55:24
11 100 Kč10.11.2021 17:55:21 (limit 9.11.2021 18:51:52)
10 600 Kč10.11.2021 17:55:21