88. Radešín

Autor: Josef Těšík
(1904 Brno)

Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 51 cm, šířka: 67 cm, rámování: 68 x 84 cm
Stav: Mírně poškozený rám

Konec aukce: 17.01.2022 19:45

Dosažená cena: 12 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (43)

3 900 Kč17.1.2022 19:13:05
3 700 Kč17.1.2022 19:04:24 (limit 17.1.2022 18:42:59)
3 500 Kč17.1.2022 19:04:24
3 300 Kč17.1.2022 19:04:19 (limit 17.1.2022 18:42:59)
3 100 Kč17.1.2022 19:04:19
2 900 Kč17.1.2022 11:57:26
2 700 Kč16.1.2022 18:26:28
2 500 Kč13.1.2022 09:09:40
2 300 Kč12.1.2022 19:38:51
2 100 Kč1.1.2022 12:53:51
1 900 Kč25.12.2021 17:39:38
1 700 Kč25.12.2021 16:24:18
1 500 Kč24.12.2021 09:29:41