Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 51 cm, šířka: 67 cm, rámování: 68 x 84 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Konec aukce: 17.01.2022 19:45
Dosažená cena: 12 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (43)