72. Kameničky

Autor: Josef Těšík
(1904 Brno)

Signováno vpravo dole
Technika: Olej na malířské lepence
Výška: 41 cm, šířka: 61 cm, rámování: 55,5 x 75,5 cm

Konec aukce: 06.12.2021 19:11

Dosažená cena: 22 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Seznam příhozů (59)

3 600 Kč6.12.2021 16:37:11 (limit 6.12.2021 15:48:40)
3 400 Kč6.12.2021 16:37:11
3 200 Kč6.12.2021 16:37:08 (limit 6.12.2021 15:48:40)
3 000 Kč6.12.2021 16:37:08
2 800 Kč6.12.2021 16:37:05 (limit 6.12.2021 15:48:40)
2 600 Kč6.12.2021 16:37:05
2 400 Kč6.12.2021 16:37:02 (limit 6.12.2021 15:48:40)
2 200 Kč6.12.2021 16:37:02
2 000 Kč6.12.2021 16:36:57 (limit 6.12.2021 15:48:40)
1 800 Kč6.12.2021 16:36:57
1 600 Kč6.12.2021 15:48:40 (limit 6.12.2021 15:48:40)
1 400 Kč6.12.2021 14:12:25
1 200 Kč29.11.2021 15:37:00
1 000 Kč12.11.2021 13:05:32