Signováno vpravo dole
Technika: Olej na malířské lepence
Výška: 41 cm, šířka: 61 cm, rámování: 55,5 x 75,5 cm
Konec aukce: 06.12.2021 19:11
Dosažená cena: 22 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Seznam příhozů (59)