Signováno vlevo dole. Zaskleno.
Technika: Olej karton
Výška: 50 cm, šířka: 65 cm, rámování: 68x83
Signatura: signováno
Konec aukce: 02.12.2018 18:57
Dosažená cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (6)