Signováno vlevo nahoře, datováno 1933, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na plátně
Výška: 92 cm, šířka: 94 cm, rámování: 105 x 106,5 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Konec aukce: 24.04.2023 20:26
Dosažená cena: 11 100 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Seznam příhozů (31)