101. Vodník a nymfy - velký formát

Autor: Ferdinand Adámek
(1896 Praha - 1975 Ostrava)

Technika: Pastel
Výška: 100 cm, šířka: 70 cm, rámování: 119 x 87,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.05.2022 20:05

Dosažená cena: 19 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 800 Kč

Seznam příhozů (49)

6 800 Kč9.5.2022 19:07:15 (limit 9.5.2022 17:56:23)
6 500 Kč9.5.2022 19:07:15
6 200 Kč9.5.2022 19:06:37 (limit 9.5.2022 17:56:23)
5 900 Kč9.5.2022 19:06:37
5 600 Kč9.5.2022 19:05:54 (limit 9.5.2022 17:56:23)
5 300 Kč9.5.2022 19:05:54
5 000 Kč9.5.2022 17:56:23 (limit 9.5.2022 17:56:23)
4 800 Kč9.5.2022 07:06:00
4 600 Kč6.5.2022 22:05:53
4 400 Kč6.5.2022 22:05:50 (limit 27.4.2022 14:14:04)
4 400 Kč6.5.2022 22:05:50
4 200 Kč6.5.2022 22:05:46 (limit 27.4.2022 14:14:04)
4 000 Kč6.5.2022 22:05:46
3 800 Kč4.5.2022 16:11:48 (limit 27.4.2022 14:14:04)
3 600 Kč4.5.2022 16:11:48