101. Vodník a nymfy - velký formát
Autor: Ferdinand Adámek
(1896 Praha - 1975 Ostrava)
Technika: Pastel
Výška: 100 cm, šířka: 70 cm, rámování: 119 x 87,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.05.2022 20:05
Dosažená cena: 19 100 Kč
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Seznam příhozů (49)