Signováno vlevo dole.
Technika: Olej na plátně
Výška: 94 cm, šířka: 76 cm, rámování: 104x85
Signatura: signováno
Konec aukce: 02.12.2018 21:04
Dosažená cena: 7 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč