Signováno vprostřed dole
Signováno vprostřed dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 90,5 cm, šířka: 73 cm, rámování: 105 x 88 cm
Konec aukce: 23.02.2020 19:37
Dosažená cena: 18 130 Kč
Vyvolávací cena: 2 200 Kč