Signováno vpravo dole
Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 121 cm, šířka: 96 cm, rámování: 123 x 99,5 cm
Konec aukce: 08.12.2019 19:20
Dosažená cena: 17 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 800 Kč
Seznam příhozů (30)