22. Zelené ruce

Autor: Miroslav Prošek
(1929 - 1988)

Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 65 cm, šířka: 50 cm, rámování: 80 x 68 cm

Konec aukce: 23.02.2020 18:21

Dosažená cena: 8 900 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Seznam příhozů (31)

8 900 Kč23.2.2020 17:47:55 (limit 23.2.2020 09:54:14)
8 600 Kč23.2.2020 17:47:55
8 300 Kč23.2.2020 07:23:40
8 000 Kč22.2.2020 16:13:56
7 700 Kč21.2.2020 09:16:04
7 400 Kč20.2.2020 18:49:37
7 100 Kč14.2.2020 11:34:09
7 000 Kč14.2.2020 11:34:09 (limit 10.2.2020 19:11:18)
6 800 Kč14.2.2020 11:34:03 (limit 10.2.2020 19:11:18)
6 500 Kč14.2.2020 11:34:03
6 200 Kč14.2.2020 11:34:00 (limit 10.2.2020 19:11:18)
5 900 Kč14.2.2020 11:34:00
5 600 Kč10.2.2020 19:11:10
5 300 Kč31.1.2020 11:09:58
5 000 Kč31.1.2020 11:09:54 (limit 22.1.2020 12:34:30)