Signováno vpravo dole
Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 65 cm, šířka: 50 cm, rámování: 80 x 68 cm
Konec aukce: 23.02.2020 18:21
Dosažená cena: 8 900 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč