19. Tělo Primavery

Autor: Miroslav Prošek
(1929 - 1988)

Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na plátně
Výška: 46,5 cm, šířka: 45,5 cm, rámování: 64,7 x 64,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 05.04.2020 18:25

Dosažená cena: 11 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Seznam příhozů (38)

3 300 Kč19.3.2020 19:21:30
3 100 Kč14.3.2020 09:26:37
2 900 Kč14.3.2020 08:36:43
2 700 Kč13.3.2020 07:39:24
2 500 Kč12.3.2020 19:30:02
2 300 Kč10.3.2020 21:24:07
2 100 Kč10.3.2020 00:24:31
1 900 Kč9.3.2020 22:06:35