19. Tělo Primavery

Autor: Miroslav Prošek
(1929 - 1988)

Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na plátně
Výška: 46,5 cm, šířka: 45,5 cm, rámování: 64,7 x 64,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 05.04.2020 18:25

Dosažená cena: 11 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Seznam příhozů (38)

6 600 Kč4.4.2020 09:15:52
6 300 Kč30.3.2020 16:30:18
6 000 Kč30.3.2020 16:30:15 (limit 21.3.2020 14:24:25)
6 000 Kč30.3.2020 16:30:15
5 700 Kč30.3.2020 16:30:11 (limit 21.3.2020 14:24:25)
5 400 Kč30.3.2020 16:30:11
5 100 Kč30.3.2020 16:30:08 (limit 21.3.2020 14:24:25)
4 900 Kč30.3.2020 16:30:07
4 700 Kč30.3.2020 16:30:05 (limit 21.3.2020 14:24:25)
4 500 Kč30.3.2020 16:30:05
4 300 Kč30.3.2020 16:30:03 (limit 21.3.2020 14:24:25)
4 100 Kč30.3.2020 16:30:03
3 900 Kč30.3.2020 16:30:00 (limit 21.3.2020 14:24:25)
3 700 Kč30.3.2020 16:30:00
3 500 Kč20.3.2020 12:24:28