Signováno uprostřed dole
Signováno uprostřed dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 80,5 cm, šířka: 66 cm, rámování: 99 x 84 cm
Konec aukce: 08.12.2019 20:07
Dosažená cena: 13 200 Kč
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Seznam příhozů (24)