Technika: Olej na plátně fixovaný na překlížce
Výška: 67 cm, šířka: 53 cm, rámování: 83 x 67 cm
Konec aukce: 09.01.2023 19:31
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 7 500 Kč