Obraz z konce 19. století. Opravované plátno. Autor neurčený.
Technika: Olej na plátně
Výška: 63 cm, šířka: 47 cm, rámování: 80,5 x 65
Signatura: nesignováno
Konec aukce: 23.06.2019 19:19
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 2 900 Kč