Velký dekorativní obraz
Technika: Olej na kartonu
Výška: 66 cm, šířka: 84 cm, rámování: 85 x 103,5 cm
Konec aukce: 30.11.2020 19:17
Dosažená cena: 19 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč