78. Romantika

Autor: Nesignováno

Velký dekorativní obraz
Technika: Olej na kartonu
Výška: 66 cm, šířka: 84 cm, rámování: 85 x 103,5 cm

Konec aukce: 30.11.2020 19:17

Dosažená cena: 19 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (51)

12 500 Kč30.11.2020 19:01:25 (limit 30.11.2020 18:24:50)
12 100 Kč30.11.2020 19:01:25
11 600 Kč30.11.2020 19:01:07 (limit 30.11.2020 18:24:50)
11 100 Kč30.11.2020 19:01:07
10 600 Kč30.11.2020 18:24:41
10 100 Kč30.11.2020 18:19:10
9 800 Kč27.11.2020 19:05:07
9 500 Kč26.11.2020 05:50:35
9 200 Kč11.11.2020 18:52:14
8 900 Kč8.11.2020 22:31:57
8 600 Kč7.11.2020 14:50:38
8 300 Kč7.11.2020 14:36:01
8 000 Kč7.11.2020 14:35:59 (limit 6.11.2020 15:07:53)
7 800 Kč7.11.2020 14:35:59
7 500 Kč7.11.2020 14:35:57 (limit 6.11.2020 15:07:53)