Dekorativní obraz s loveckým motivem
Technika: Olej na plátně
Výška: 65 cm, šířka: 49 cm, rámování: 86 x 69,7 cm
Konec aukce: 01.02.2021 19:43
Dosažená cena: 12 100 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč