72. Zahrada

Autor: Nesignováno

Technika: Olej na plátně
Výška: 59 cm, šířka: 80 cm, rámování: 60,5 x 81 cm

Konec aukce: 05.04.2021 19:21

Dosažená cena: 13 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 800 Kč

Seznam příhozů (43)

7 700 Kč5.4.2021 19:11:49
7 400 Kč5.4.2021 19:10:17 (limit 5.4.2021 19:10:16)
7 100 Kč5.4.2021 19:09:47
7 000 Kč5.4.2021 19:09:47 (limit 5.4.2021 19:08:32)
6 800 Kč5.4.2021 19:09:45 (limit 5.4.2021 19:08:32)
6 500 Kč5.4.2021 19:09:45
6 200 Kč5.4.2021 19:09:41 (limit 5.4.2021 19:08:32)
5 900 Kč5.4.2021 19:09:41
5 600 Kč5.4.2021 19:08:32 (limit 5.4.2021 19:08:32)
5 300 Kč5.4.2021 19:07:24
5 000 Kč5.4.2021 19:07:22 (limit 5.4.2021 19:06:58)
5 000 Kč5.4.2021 19:07:22
4 800 Kč5.4.2021 19:07:19 (limit 5.4.2021 19:06:58)
4 600 Kč5.4.2021 19:07:19
4 400 Kč5.4.2021 19:07:16 (limit 5.4.2021 19:06:58)