Technika: Olej na kartonu
Výška: 44 cm, šířka: 35,3 cm, rámování: 52,5 x 44 cm
Konec aukce: 03.05.2021 19:16
Dosažená cena: 4 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 800 Kč