Technika: Olej na plátně
Výška: 49 cm, šířka: 70 cm, rámování: 57,5 x 79,5 cm
Konec aukce: 05.12.2022 20:11
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 9 500 Kč