Technika: Olej na desce
Výška: 34,2 cm, šířka: 27,6 cm, rámování: 56 x 50,5 cm
Konec aukce: 07.11.2022 18:37
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 8 500 Kč