34. Figurální obraz - velký formát

Autor: Nesignováno

Velký dekorativní obraz, stáří kolem r.1850, v minulosti odborně restaurováno, mírně přeložené vrchní rohy, kvalitní malba, v minulostu nově rámováno
Technika: Olej na plátně
Výška: 87 cm, šířka: 128 cm, rámování: 108 x 148 cm

Konec aukce: 08.12.2019 18:33

Dosažená cena: neprodáno

Vyvolávací cena: 20 000 Kč