Velký dekorativní obraz, stáří kolem r.1850, v minulosti odborně restaurováno, mírně přeložené vrchní rohy, kvalitní malba, v minulostu nově rámováno
Technika: Olej na plátně
Výška: 87 cm, šířka: 128 cm, rámování: 108 x 148 cm
Konec aukce: 08.12.2019 18:33
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 20 000 Kč