3. TESTpolozka3

Autor: Nesignováno

Kategorie: Akvarel

test položky

Konec aukce: 31.10.2018 15:42

Dosažená cena: 6 800 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (7)

6 800 Kč31.10.2018 12:24:31
6 500 Kč31.10.2018 12:21:34
6 200 Kč31.10.2018 12:19:30
5 900 Kč31.10.2018 12:17:09
5 600 Kč31.10.2018 12:14:52
5 300 Kč31.10.2018 12:13:44
5 000 Kč31.10.2018 12:13:39