Technika: Olej na plátně
Výška: 70 cm, šířka: 100 cm, rámování: 94 x 124 cm
Konec aukce: 09.12.2025 18:26
Dosažená cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Seznam příhozů (2)
| 3 000 Kč | 18.11.2025 13:06:11 |
| 2 800 Kč | 9.11.2025 10:47:48 |