Nesignováno, zaskleno, nově rámováno.
Výška: 18 cm, šířka: 18,8 cm, rámování: 31,5 x 31,5 cm
Konec aukce: 09.01.2023 21:52
Dosažená cena: 9 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Seznam příhozů (36)