Portrét muže, stáří kolem r.1850, na zadní straně štítek s popisem
Technika: Olej na plátně
Výška: 40,2 cm, šířka: 32,3 cm, rámování: 51,8 x 43,7 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Konec aukce: 08.12.2019 21:31
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 3 000 Kč