178. Heringsdorf

Autor: Nesignováno

Technika: Tempera na lepence
Výška: 38,5 cm, šířka: 55,5 cm, rámování: 45 x 63 cm

Konec aukce: 19.01.2026 20:57

Dosažená cena: neprodáno

Vyvolávací cena: 1 800 Kč