Barokní obraz, v původním dobrém stavu, rám na bocích místy podřený do hloubky.
Technika: Olej na plátně
Výška: 81 cm, šířka: 65 cm, rámování: 91,5 x 76,5 cm
Konec aukce: 29.05.2023 18:15
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 20 000 Kč