Kolorovaná perokresba. Rámováno v paspartě, zaskleno. Pravděpodobně se jedná o Ondřeje Sekoru. Vzadu přípis. Nesignováno.
Technika: Perokresba
Výška: 10,5 cm, šířka: 9,5 cm, rámování: 28,2 x 25,5 cm
Stav: Mírně poškozeno
Signatura: nesignováno
Konec aukce: 28.04.2019 20:47
Dosažená cena: 13 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (43)