Nesignováno
Technika: Olej na kartonu
Výška: 34 cm, šířka: 46,5 cm, rámování: 41 x 54 cm
Stav: Místy poškozený rám
Konec aukce: 27.10.2019 20:21
Dosažená cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
1 200 Kč | 20.10.2019 20:57:52 |