Technika: Olej na kartonu
Výška: 40 cm, šířka: 57 cm, rámování: 50 x 68 cm
Stav: Místy poškozený rám
Konec aukce: 05.12.2022 21:36
Dosažená cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
1 500 Kč | 5.12.2022 20:30:03 |