Technika: Olej na kartonu
Výška: 36,3 cm, šířka: 54 cm, rámování: 48 x 65 cm
Stav: Mírně podřený rám
Konec aukce: 13.06.2022 20:19
Dosažená cena: 9 600 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč