Technika: Olej na plátně
Výška: 55,5 cm, šířka: 68 cm, rámování: 73 x 86 cm
Konec aukce: 03.08.2020 20:02
Dosažená cena: 7 100 Kč
Vyvolávací cena: 3 200 Kč