Technika: Olej na kartonu
Výška: 61 cm, šířka: 49 cm, rámování: 70 x 57,5 cm
Konec aukce: 07.11.2022 19:59
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 3 000 Kč