Autor neurčený.
Výška: 59,5 cm, rámování: 78,5
Signatura: nesignováno
Konec aukce: 02.12.2018 21:44
Dosažená cena: 9 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Seznam příhozů (25)