Technika: Olej na kartonu
Výška: 14,5 cm, šířka: 23 cm, rámování: 30 x 38,5 cm
Konec aukce: 17.01.2022 20:10
Dosažená cena: 5 400 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč